Abonament dla firm- Inpost

Inpost paczkomat Ińsko tel: 730 608 208

Zachodniopomorskie

W obecnych czasach większość ludzi pracuje zakupy poprzez internet. Istnieje obecne przyjemne przede ludziom ze względu na mnogość owoców dodatkowo ich sposobów, jakie możemy odszukać w budowie. Parę kliknięć, pieniądze idą z konta, a teraz jutro paczka z upragnionym przedmiotem otrzymuje się w bliskich rękach. I to wszystko bez ruszania się z łóżka! Istnieje obecne idylla dla starych klientów. Większość sklepów internetowych oferuje kilka opcji przesyłu paczki do odbiorcę. Najłatwiejszym sposobem przekazu paczek broniły się ostatnio Paczkomaty InPostu.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Borne Sulinowo

Nowa firma, którą jest InPost, wychodzi naprzód potencjalnym klientom. Oferuje specjalne abonamenty dla firm, dzięki jakim mogą one oszczędzić na wysyłce paczek, a sama firma kurierska zyskuje stałego klienta. Same plusy! Dodatkowo, jeśli gość nie jest do celu przekonany co do kategorie pracy pracowników InPostu, może kupić abonament na etap próbny. Kosztuje on 150 jasnych oraz stanowi możliwe zakończenie go do celu 3 okresu rozliczeniowego. Istnieje obecne szczególnie dobra propozycja dla inwestorów, którzy dopiero wchodzą na bazar dodatkowo nie wiedzą, jaki będzie popyt na określony produkt. Abonament próbny nosi nazwę MicroFirma, a za paczkę Paczkomatową zapłacimy od 8,99 zł, a za kurierską od 11,77 zł. Im wiele paczek zostanie wysłanych, tym cena pojedynczej paczki będzie delikatniejsza.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Borne Sulinowo

Umowa taka ma zarówno przesyłki świadczone przez kurierów do Paczkomatu, jak a te dowożone bezpośrednio pod adres zamawiającego. InPost gwarantuje stałą cenę przez wszystek okres trwania umowy, a dodatkowo zapewnia, że aż 95% paczek dojdzie do odbiorcę już następnego dnia. Istnieje obecne szczególnie znane w stopniu przedświątecznym, gdzie szybka wysyłka zapewne stanowić na wartość złota. Powody te dotyczą się każdego z abonamentów.

Abonamenty są podzielone na mieszkające 12 i 24 miesiące. Małą Firma 300 na 12 miesięcy kosztuje 300 zł. Możemy dostarczyć w jej konstrukcjach 20-50 paczek miesięcznie. InPost daje ją przedsiębiorcom, którzy dopiero stawiają pierwsze etapy w e-commerce. Paczki kurierskie już od 11,70, a Paczkomatowe od 8,94.

Midi Firma 600 na 12 miesięcy kosztuje 600 zł i trwa możliwość nadawania nim 50-100 paczek na miesiąc. Paczki kurierskie wyniosą od 11,29 wzwyż, a Paczkomatowe od 8,69 wzwyż. Największym abonamentem niededykowanym, proponowanym przez InPost jest Maxi Firma 1200. 1200 złotych kosztuje wysłanie od 100 do 200 paczek miesięcznie. Paczkomatowe kosztują od 8,56, a kurierskie od 10,71.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Borne Sulinowo

Abonamenty na 24 miesiące są dwa. Ważny to Niewielkiemu Firma 300 (dla wysyłających 20 – 50 paczek miesięcznie), a inny to Midi Firma 600 (50-100 paczek miesięcznie). W początkowym przypadku paczki Paczkomatowe kosztują od 8,58, a kurierskie od 11,23. W kolejnym przypadku ceny dla paczek Paczkomatowych zakładają się od 8,54, a paczek kurierskich od 10,84.

Wszystkie podane powyżej ceny są cenami netto. Abonament można zwiększyć w przyszłości, jeśli firma nadal będzie się rozwijać. Każda kolejna paczka wysłana ponad limit kosztuje tyle, co w cenniku. Dodatkowo, przedsiębiorcy posiadający abonament otrzymują promocyjne stawki na pomoc ceny za pobraniem. InPost każdemu przedsiębiorcy oferuje dedykowaną, przystosowaną do jego potrzeb ochronę przed sprzedażową, a i możliwość korzystania z podjazdów kurierskich w wolnym momencie, w zależności od potrzeb. Cena za paliwo istnieje więcej wliczona w sumę abonamentu, nie trzeba się martwić o ukryte koszty.

Pomimo bycia w prostej ofercie aż sześciu możliwości wyboru abonamentu, InPost jest oczywisty więcej na stosunek z większymi klientami. Aby osiągnąć indywidualną ofertę abonamentu, należy umówić się z firmą. Na ścianie internetowej umieszczony został formularz kontaktowy. Można i wziąć z numeru infolinii. Wybranie abonamentu stanowi niezmiernie przydatne – wystarczy wpisać na stronę InPostu w zakładkę z abonamentami, po czym wybrać najbardziej pasujący. Po podaniu danych kontaktowych, wpisaniu firmy i numeru NIP firmy, mamy do rozliczenia oraz do płatności. Okresem rozliczeniowym jest miesiąc. Wszystko można uzyskać bezpiecznie, przez internet.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Borne Sulinowo

Zobacz również Abonament Dla Firm- Inpost

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments